• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

XIX konkurs plastyczny „Palmy i Pisanki” – Podsumowanie

Cannot find gazeta-wschodnia/19-konkurs-plastyczny-palmy-i-pisanki folder inside /home/magnus/domains/wschodnia.tv/public_html/images/gazeta-wschodnia/19-konkurs-plastyczny-palmy-i-pisanki/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache/2
Client OS:Unknown
PHP:5.3.27

We wtorek 26 marca br. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie XIX konkursu plastycznego „Palmy i Pisanki” – Polskie Tradycje Wielkanocne. Zapraszamy do zapoznania się z protokołem komisji z dnia 19.03.2013.

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej powołanej do oceny prac plastycznych nadesłanych na XIX konkurs plastyczny “ Palmy i Pisanki “-Polskie Tradycje Wielkanocne

Skład Komisji Konkursowej:

  • Jadwiga Barczyńska – historyk sztuki – przewodnicząca
  • Krystyna Rutyna – plastyk – nauczyciel MDK
  • Violetta Furtak – plastyk – Pracownia Inicjatyw Kulturalnych
  • Agata Sobczyk – sekretarz - Pracownia Inicjatyw Kulturalnych

 

Na konkurs nadesłano łącznie 132 prac, w tym70 pisanek, 31 stroików, 31 palm.,
Prace nadesłały następujące placówki:

  • Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie
  • Przedszkole Miejskie Nr 5 w Chełmie
  • Przedszkole Miejskie Nr 6 w Chełmie
  • Przedszkole Miejskie Nr 9 z Oddziałem Integracyjnym w Chełmie
  • Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie
  • Językowe Przedszkole Integracyjne „W Kasztanowym Parku”
  • Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Arka” w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa Nr 10 w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa Nr 11 w Chełmie
  • Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
  • Gimnazjum Nr 2 w Chełmie
  • Zespół szkół Ogólnokształcących Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Chełmie
  • Zespół Szkół w Rudzie-Hucie

 

Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić następujących autorów:

W kategorii pisanek:

Nagrody 5 – 7 lat:

Przedszkole Miejskie Nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
1.Oliwia Kaziuk- 5 lat-n-l-Ewa Kalita, Wioletta Kosmowska
Przedszkole Miejskie Nr 6 w Chełmie
1.Paulina Pikulska- 6 lat-n-l-Alina Gierun
Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie
1.Zofia Ciećka-6 lat-n-l-Lilla Kicińska
Językowe Przedszkole Integracyjne „W Kasztanowym Parku”
1.Kinga Cichosz-5 lat-n-l-Filomena Małysz
2.Kamila Urban-5 lat-n-l-Filomena Małysz

Nagrody 8 – 12 lat:

Zespół Szkół w Rudzie-Hucie
1.Małgorzata Trochimiuk-10 lat-n-l-Barbara Gałus
2.Patrycja Antoniewicz-12 lat-n-l-Barbara Gałus
3.Weronika Huryn-10 lat-n-l-Barbara Gałus
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Chełmie
1.Gabriela Ogrodnik - 8 lat-n-l-Grażyna Wiśniewska
2.Natalia Jokisz- 8 lat-n-l-Ewa Lipska
3.Amelia Tkaczyk- 8 lat-n-l-Ewa Lipska
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chełmie
1.Dawid Daniłosio-8 lat-n-l-Iwona Żyszkowska
2.Tereska Czachorek-8 lat-n-l-Iwona Żyszkowska
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie
1.Klaudia Zagórska-11 lat-n-l-Edyta Bubiłek-Wójcik
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Chełmie
1.Krzysztof Głąb-9 lat-n-l-Ewa Słomczyńska

Nagrody 13 – 16 lat:

Zespół Szkół w Rudzie-Hucie
1.Dariusz Gałus-14 lat n-l-Barbara Gałus
Zespół szkół Ogólnokształcących Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
1.Mateusz Wieliczko-15 lat-n-l-Renata Kiełbasa
Gimnazjum Nr 2 w Chełmie
1.Emil Abramek-15 lat-n-l-Marzena Drozda

W kategorii stroików:

Nagrody 5 -7 lat:

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Arka” w Chełmie
1.Elżbieta Lenart-5 lat-n-l-Izabela Kurzepa , Ewelina Dzięgiel
Zespół szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie
1.Nikola Michna-7 lat-n-l-Dorota Ćwiek
2.Miłosz Zapora-7 lat-n-l-Dorota Ćwiek
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
1.Krzysztof Grabik-6 lat-n-l-Joanna Mackiewicz

Nagrody 8 - 12 lat:

Zespół szkół Ogólnokształcących Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
1.Agnieszka Kogut-11 lat-n-l-Renata Kiełbasa
2. Paulina Dadas-11 lat-n-l-Renata Kiełbasa

W kategorii palm:

Nagrody 5-7 lat:

Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie
1.Natalia Korchut - 6 lat-n-l-Renata Dufek
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Arka” w Chełmie
1.Nikola Dzięgiel- 6 lat-n-l-Justyna Cymborska
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Chełmie
1.Mateusz Ciećka-7 lat-n-l-Grażyna Malinowska

Nagrody 8-12 lat:

Zespół Szkół w Rudzie-Hucie
1.Katarzyna Jasielska-10 lat-n-l-Barbara Gałus
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chełmie
1.Klaudia Bełcikowska-11 lat-n-l-Anna Tarnowska
2.Kacper Grzywna-8 lat-n-l-Iwona Żyszkowska
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Chełmie
1.Paula Grudka-12 lat- praca samodzielna

Nagrody 13-16 lat:

Gimnazjum Nr 2 w Chełmie
1.Katarzyna Tomczyk-15 lat-n-l-Barbara Sokół-Dobrzańska
2.Julia Fidler-16 lat-n-l-Barbara Sokół-Dobrzańska
3.Łukasz Myszka-14 lat-n-l-Barbara Sokół-Dobrzańska
Zespół szkół Ogólnokształcących Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
1.Paulina Fas-15 lat-n-l-Małgorzata Stasiuk

Komisja pragnie złożyć podziękowania autorom prac oraz nauczycielom, którzy przyczynili się do powstania bardzo ciekawej wystawy. Na tym protokół zakończono.

Galeria

Wschodnia.TV